FLY4U VLIEGT VOOR FAWAKA!

Zaterdag 30 augustus gaan we met 120 jonge mantelzorgers de lucht in vanaf vliegveld Drachten! Dit organiseren we in samenwerking met www.fawaka.nu Naast het zelf besturen van een vliegtuig zijn er weer tal van andere activiteiten op het veld en is er genoeg te eten en te drinken voor iedereen. We zien er met al onze vrijwilligers weer enorm naar uit om er een geweldig vliegfeest van te maken.

Tot ziens op het vliegveld!

2014, Sponsoren


Karsten Dijkstra

Karsten Dijkstra is voorzitter van de stichting FLY4U. Heeft u vragen of opmerkingen dan kun met hem contact opnemen via: karsten@stichtingfly4u.nl

Contactpersoon

Karsten Dijkstra
06 - 229 54 304
karsten@stichtingfly4u.nl

Disclaimer

Fotografie
Norbert Bosman
Remco de Wit
Goof Bakker

 

Website, Huisstijl (logo, drukwerk)
Studio Sandra Gortemaker